Hakkımızda

Hakkımızda

İnşa edildiği günden bu yana Ayvalık Sefa Çamlık Mevkiinin göz bebeği olan otelimiz, Cunda adasına panoromik bakışı, eşsiz günbatımı manzarasıyla Ayvalık’ınen keyifli lokasyonlarından birine sahiptir.

Ayvalık Marina’ya sadece 1km uzaklıkta yer alan otelimiz misafirlerine hem Ayvalık’ıntarih kokan sokaklarını deneyimleme hem de şehir yoğunluğundan uzakta dinlenebilme imkanı sunmaktadır.

Sarımsaklı Mevkine, Şeytan Sofrasına ve Badavut plajlarına olan yakınlığımız isekonaklamanız süresince bölgenin en gözde mekanlarını deneyimleme fırsatı sunmaktadır.

Edremit Koca Seyit Havaalanından 45km uzaklıkta yer alan otelimiz ayrıca AyvalıkOtogarından toplu taşıma ile ulaşıma uygundur.

Ayvalık bölgesi toplu taşıma araçlarıağının merkezinde yer alan tesisimizden bölgenin görülmeye değer noktalarınaaracınız olmadan da ulaşabilme imkanı vardır.

Ayvalık’ın her mevsim ayrı bir güzelliği ve deneyimlenmeye değer olduğu iddiası iletesisimiz dört mevsim hizmet vermektedir.

1961 yılından beri turizm sektörüne hizmet eden tesisimiz, sahip olduğu anılara sadıkkalarak modernize ettiğimiz konforlu odaları, her odadan deniz gören ergonomik mimarisi ve yeni işletmecileri ile siz değerli konuklarına güler yüzlü, misafirperver ve hatırlanmaya değer Ayvalık anıları biriktirmeniz için ev sahipliği yapmayı amaçlıyoruz.

Ayvalık’a bir hoş seda bırakmak isteyen siz değerli misafirlerimiz ile buluşmayı bekliyoruz…

WhatsApp
Hemen Ara